Nurkowanie to mój sposób na życie i pasja, czy też dołączysz?

 

MSDT - Instruktor nurkowania na poszczególne stopnie nurkowe (OWD, AOWD, RESCUE, DIVEMASTER + SPECJALIZACJE)

EFR - Instruktor Pierwszej Pomocy

Specjalistyczne kursy nurkowe, które poszerzą dotychczasowe doświadczenia

- specjalizacja nitrox

- specjalizacja głęboka

- specjalizacja wrakowa

- specjalizacja nocna

- specjalizacja suchy skafander

- specjalizacja nawigacja

- specjalizacja doskonała pływalność

- specjalizacja AWARE

 

 

Witam Was serdecznie na mojej stronie :)

 

Jestem mieszkańcem Wrocławia... od zawsze. Myśl związana z nurkowaniem narodziła się jeszcze w czasach, kiedy jedyną dostępną organizacją szkolącą nurków był LOK.

Realizację marzeń rozpocząłem jednak dużo późnij, kiedy sprzęt stał się bardziej powszechny, a wyjazdy zagraniczne przestały być towarem reglamentowanym. I tak od marzeń poprzez rozwój zainteresowania nurkowaniem pogłębiałem wiedzę, która okazała się pomocna w dalszej karierze nurkowej. Swoją pasją zaraziłem również rodzinę, czego i Wam życzę.

 

Czym jest dla mnie nurkowanie? Sposobem na życie i pasją. Czemu to robię? ...gdy wchodzę pod wodę, zapominam o wszelkich problemach życia codziennego. Wyłączam wszystkie troski, a w uszach gra muzyka życia podwodnego. Woda to przygoda, fauna i flora to odkrycie, pianka to druga skóra, płetwy to dłuższe stopy, a każdy przepłynięty metr to ambrozja dla ciała i ducha. Czy chcesz spróbować? Zapraszam też Ciebie do tego Świata... :)

Postaram się, żebyś poczuł to co ja, kiedy pierwszy raz zanurzyłem się pod wodę. Obiecuję, będzie to coś zupełnie nowego, czego do tej pory nie doświadczyłeś. Pomyśl o tym, wszystko masz na wyciągnięcie ręki!

Nurkowanie to świetna zabawa, a ja Tobie pomogę odkryć ten Świat!

Zadzwoń lub napisz, a ja dobiorę dla Ciebie najlepszy program nauki. Na pewno nuczę Ciebie jak nurkować z pasją i przyjemnością. Certyfikowanych Nurków zachęcam do rozszerzania umiejętności i wiedzy.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nurkowanie to jeden z najbezpieczniejszych sportów na świecie. Jest też wspaniałym doświadczeniem życiowym. Będziesz mógł ocenić sam jak wiele jeszcze przed Tobą niespotykanych miejsc na Ziemi. Bowiem to czego nie widać z brzegu, teraz będziesz mógł doświadczyć pod wodą! Tak, tak, zanurkuj już dzisiaj! Zachęcam do odkrywania różnych zakątków podwodnego świata!