Twój pierwszy stopień nurkowy - kurs podstawowy - OWD

 

Kurs Open Water Diver uczy kursantów podstawowych umiejętności oraz gwarantuje wiedzę teoretyczną, wystarczającą do przeprowadzania samodzielnych nurkowań z partnerem na wodach otwartych po otrzymaniu certyfikatu. Zgodnie z filozofią PADI „Dive today!” nieomal od razu po zapisaniu się na kurs będziesz mógł odbyć swoje pierwsze nurkowanie!

 

Płetwonurek PADI OWD posiada wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające uczestnictwo w nurkowaniach rekreacyjnych bez jakiegokolwiek nadzoru, może planować, kierować i przeprowadzać bez dekompresyjne nurkowania w wodach otwartych przy współuczestnictwie drugiego płetwonurka - partnera. Maksymalna dopuszczalna głębokość 18m.

 

W czasie 5 wykładów (nie należy postrzegać jako 5-ciu dni :)), 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań w kompletnym sprzęcie nurkowym wykonywany jest cykl ćwiczeń, pozwalających później na łatwiejszy kontakt z wodami otwartymi. W czasie 4 zajęć nurkowych adept wykonuje ćwiczenia, które prezentują praktyczne zastosowanie umiejętności zdobytych na basenie oraz rozwijają ogólne umiejętności nurkowe. Po wykonaniu ćwiczeń, każde nurkowanie kończy się wycieczką podwodną.

 

Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz: certyfikat PADI Open Water Diver (jesli masz ukończone 15 lat) lub Junior Open Water Diver (dla młodzieży od 10 lat do 15 lat)

Uprawnienia: możliwość samodzielnego nurkowania z partnerem do głębokości 18 m

Wymagania: ukończone 10 lat

 

Po co Ci certyfikat? Bowiem centra nurkowe na całym świecie będą wymagały okazania niniejszego certyfikatu przed wpisaniem Cię na nurkowanie lub wypożyczeniem sprzętu!

 

Cena programu: patrz cennik